Ja çka bën Gold Ag në mes të koncertit (Video)

Ja çka bën Gold Ag në mes të koncertit (Video)

Dyshja e famshme e showbiz-it shqiptar konfirmon lidhjen, plasin në Insta foton e parë bashkë (Foto)
Kënga dhe klipi i ri i Capital T do të jenë zjarr (Foto)

Javën e kaluar është mbajtur një koncert nga Rinia e AKR-së, në të cilin kanë performuar disa artistë të njohur, përcjellë zico.tv

Bëhet fjalë për Getinjo, Mozzik, Greta & Eni Koçi, dhe Gold AG.

Ky i fundit ishte në qejf dhe shikoni çka bën ai me kamerë në mes të koncertit.

COMMENTS