Ja cilat janë nuset më të bukura të estradës (Foto)

Ja cilat janë nuset më të bukura të estradës (Foto)

Mega sfilata ‘Albanian Fashion Night’ nga Dashanor Asllani vjen në 2017 (Foto)
Kur Afërdita dhe motra e saj e krahasojnë vetën me dy modelet e famshme botërore (Foto)

Emrat e tyre u bënë të njohur, për shkak te lidhjes së martesave me persona të famshëm.

Deshën e s’deshën, kur u martuan me këngëtarë të estradës, ato u shndërruan në fytyra publike dhe subjekte interesante për syrin e mediave rozë.

Këto janë nuset e estradës, që bëjnë një jetë nën syrin e publikut dhe nuk mbesin asnjëherë pa u përcjellë nga kamerat e artikujt që u dedikohen.

Albertina Krajkova, është reja e Afrim Muçiqit, Learta Jakupi, e reja e këngëtares Shyhrete Behluli, Egzona Brahimaj, reja e Nysret Muqiqit dhe Ariana Fejzullahu, reja e Sabri Fejzullahut.

‘prive’

COMMENTS