Ja cila këngëtare e njohur ‘shtrihet’ në shkretëtirat e Dubait (Foto)

Ja cila këngëtare e njohur ‘shtrihet’ në shkretëtirat e Dubait (Foto)

Këngëtari i njohur paralajmëron tërheqjen nga muzika! (Foto)
Nicole Kidman prezanton shfaqjen e Krishtlindjeve (Foto)

Adelina Emini për momentin po gjendet në Dubai ku edhe po i kalon pushimet pas një sezoni të ngarkuar me punë.

Ajo sot ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet në shkretëtirën Safari nga ku ka pozuar bashkë me në deve.

Adelina edhe këtë herë po duket bukur dhe e veçantë veshur me një fustan të bardhë dhe mbi kokë një shall sigurisht për tu mbrojtur nga vapa.

Ndryshe Adelina ka kohë që është larguar nga muzika dhe po punon si agjente marketingu në Radio Televizionin e Kosovës.

COMMENTS