Ja çfarë bën Majku për dy mujorin e lindjes së djalit të tij (FOTO)

Për reperin e njohur Majk dhe ish- të dashurën e tij modelen e njohur Majlinda Zeka, sot është një ditë shumë e veçantë. Kjo për faktin pasi që dy

Për reperin e njohur Majk dhe ish- të dashurën e tij modelen e njohur Majlinda Zeka, sot është një ditë shumë e veçantë.

Kjo për faktin pasi që dy muaj më parë ata u bënë prindër të një djali të ëmbël të cilin Majlinda e pagëzoi me emrin Roan.

Këtë e ka bërë të ditur reperi përmes një fotografie që ka publikuar në llogarinë e tij në ‘Instagram’

‘2 muaj sot Roani… i bekuar’, është përshkrimi i fotografisë nga Majku.

COMMENTS