Ish-Miss Kosova e përjetoi edhe këtë moment të lumtur në jetë (Foto)

Ish-Miss Kosova e përjetoi edhe këtë moment të lumtur në jetë (Foto)

Ju kujtohet ‘Maria’ te seriali ‘Për ty’? Shikoni si duket ajo sot (Foto)
Unikkatili dhe Ledri Vula së shpejti në bashkëpunim?

Duke qenë se është nënë e një vajze, Besa Gashi pothuajse të gjithë kohën e vlefshme ia kushton asaj.

Bashkë me të e kemi parë në imazhe të ndryshme të cilat i publikon, mirëpome një të fundit ka zgjedhur ta ndajë një gëzim me ndjekësit.

‘Urime festa e abetares shpirti jem, të uroj gjithmonë vetëm suksese, të dua’, ishte urimi i ëmës për të bijën e saj e cila e bëri ta përjetoi edhe këtë moment të lumtur në jetën e saj. Besa mori titullin si më e bukura e Kosovës në vitin 2006 e edhe sot pas sa vitesh vazhdon akoma ta ruajë sharmin.

Ajo është e martuar me ish menaxherin e labelit BabaStars, Albert Krasniqin, i cili së fundmi është larguar nga ky grup dhe punën si menaxher po e vazhdon me këngëtar të tjerë.

COMMENTS