Ish konkurrenti në ‘The Voice Albania 6’, kandidat i Vetëvendosjes për deputet (Foto)

Ish konkurrenti në 'The Voice Albania 6', Shpend Hysaj, aktivist i Vetëvendosjes në Ferizaj, tashmë është pjesë e listës për deputet nga kjo parti.

Ish konkurrenti në ‘The Voice Albania 6’, Shpend Hysaj, aktivist i Vetëvendosjes në Ferizaj, tashmë është pjesë e listës për deputet nga kjo parti.

Këtë e ka bërë të ditur vet Hysaj, përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook.

‘Tashmë është bërë publike lista e kandidatëve për deputet të parlamentit të Republikes, nga radhët e Lëvizjes VETËVENDOSJE! Antarësia e Lëvizjes në Ferizaj si dhe kryesia, më ka nderuar duke më besuar dhe mua që të jem i deleguar në legjislaturën që do të dalë nga këto zgjedhje të parakohshme’, shkroi Hysaj.

Ndryshe Hysaj ishte diskualifikuar në gjysmëfinale të këtij spektakli.

Ky është postimi i plotë i Hysajt:

COMMENTS