Ish i burgosuri bukurosh, shetit i vetmuar (Foto)

Ish i burgosuri bukurosh, shetit i vetmuar (Foto)

33-vjeçari doli në shëtitje i vetmuar, pasi që gati dy javë nuk janë parë së bashku me të dashurën e tij Chloe Green. TMZ raportoi gjatë verës që J

33-vjeçari doli në shëtitje i vetmuar, pasi që gati dy javë nuk janë parë së bashku me të dashurën e tij Chloe Green.

TMZ raportoi gjatë verës që Jeremy kishte paraqitur divorc për ndarje nga Melissa Meeks, i cili kishte qenë i martuar me të tetë vite.

Departamenti i Policisë Stockton kishte nisur një spastrim të bandës në qershor, duke sjellë Jeremy në pesë shkelje të armëve dhe dy shkelje të anëtarësimit në banda.

Ai më në fund u dënua në shkurt të vitit 2015 për një nga akuzat për armë dhe u lirua nga burgu marsin e kaluar, duke mbetur nën arrest shtëpiak deri në korrikun e kaluar, shkruan zico.tv

Jeremy tani po mirret me modelizëm.

COMMENTS