Irina Shayk pa të brendshme në festivalin e Kanës, zbulon shumë…. (Foto)

Irina Shayk pa të brendshme në festivalin e Kanës, zbulon shumë…. (Foto)

Irina Shayk kishte vendosur që në festival të shkonte me një veshje që tregonte shumë. Amber Heard kishte treguar gjoksin në fustanin e hapur, deri

Irina Shayk kishte vendosur që në festival të shkonte me një veshje që tregonte shumë.

Amber Heard kishte treguar gjoksin në fustanin e hapur, derisa Bella Hadid shfaqi këmbët në Festivalin e Filmit në Kanë.

Ato i kanë lënë pak vend imagjinatës kur parakaluan në qilimin e kuq në festivalin e filmit.

Modelja Irina Shayk kishte veshur një fustan të kuq të hapur tek këmbët ku zbuloi se nuk kishte fare të brendshme, ndërsa aktorja Amber tregoi gjoksin në fustanin me lule, e në anën tjetër modelja Bella Hadid shfaqi këmbët në fustanin e bardhë të shkurtër.

32 vjeçarja, Irina Shayk ishte më e komentuara e mbrëmjes për shkak të fustanit me prerje dhe detaje zinxhirësh, ku pothuajse zbuloi organin gjenital.

COMMENTS