Interi fiton bindshëm, mban gjallë shpresën për ‘Champions’

Interi fiton bindshëm, mban gjallë shpresën për ‘Champions’

Gjyqtari kosovar ndanë drejtësinë mes Gjermanisë dhe Koresë së Jugut në Kampionatin Botëror të Pingpongut
Karateistët provojnë ‘sportin serb’ – diskriminimin

Interi ka fituar bindshëm 0 me 4 si mysafir i Udineses, dy xhiro para fundit të sezonit në Serie A, për të mbajtur gjallë shpresën për pozitën e katërt që siguron kualifikimin në Ligën e Kampionëve.

Ranocchia, Rafinha, Icardi dhe Valero shënuan katër golat për zikaltrit.

Interi tani ka 69 pikë me 36 ndeshje të zhvilluara dhe pozicionohet në vendin e pestë. Nga një pikë më shumë kanë Lazio dhe Roma në pozitat tre dhe katër, por me nga një ndeshje më pak të zhvilluar.

COMMENTS