Ilir Shaqiri: Muzika e ditëve të sotme është…. (Video)

Kryeministri i Rusisë surprizon Elhaida Danin, i dërgon dhuratën që askush nuk e priste (Foto)
Akuzon këngëtari spanjoll: ‘Let it go’ është plagjiaturë! Paditen Demi Lovato, Idina Menzel dhe Disney (Foto)

Ilir Shaqiri ishte i ftuari i radhës i n’ZOOM.

Ai ka folur rreth dokumentarit kushtuar këngëtarit Arif Vladit, shkruan zico.tv
Mes tjerash ka bërë krahasimin e muzikës së kohës sa ka kënduar ai, dhe kohës së tanishme.

Për më shumë shikoni intervistën e mëposhtme.

COMMENTS