Ik nga gazetaria për t’u bërë pornostare (Foto)

Genta Ismajli publikon foto lakuriq në pishinë pranë një mashkulli (Foto)
Genta Ismajli ‘rruan’ flokët (Foto)

Ndodhë edhe kjo. Një ndryshim të çuditshëm profesionesh rrallë e hiç e kemi parë, prandaj në momentin e parë të gjithë mbetën të befasuar.

Një gazetare e agjencisë ‘ANSA’ ka braktisur profesionin për t’u bërë një yll pornografie.

Italiania Mariagovanna Ferrante, punonte si gazetare prej vitit 2008 dhe vitet e fundit ishte reportere e ANSA-s.

Por ajo a ka lënë profesionin për t’u bërë një pornostare me emrin artistik ‘Mary Rider’. E pyetur mbi këtë ndryshim, ajo thotë se, si gazetare nuk ndjehet ‘e plotësuar’.

Urojmë që tani e tutje ‘të plotësohet’!

COMMENTS