Ia bëri fustani, rrëzohet keq aktorja (Foto)

Ia bëri fustani, rrëzohet keq aktorja (Foto)

Pro Band të parët që rikthyen historinë e ‘Qanakala’ (Video)
Meti Maloku gati për festat e fundvitit, lanson bashkëpunimin me Tarabuka Band & Dj Star (Foto)

Të ngazëllen, por parakalimi në tapetin e kuq mund të shkoj keq pa e paramenduar.

Një veshje e pa rehatshme mund ta shëndërroj mbrëmjen në ‘tragjedi’ të vërtetë dhe kështu i ka ndodhur edhe aktores 42 vjeçare nga Koreja e Jugu, Moon So-ri e cila po parakalonte në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Venecia.

Nga pamjet që kanë kapur fotografët ajo duket të jetë rrëzuar keq, por si duket nuk është lënduar pasi më vonë është parë duke qeshur.

Moon So-ri 1

Moon So-ri

COMMENTS