I publikuan videon ku përkëdhelej në shtrat pa mbathje, reagon ashpër Velina e ‘Xing’ (Video)

I publikuan videon ku përkëdhelej në shtrat pa mbathje, reagon ashpër Velina e ‘Xing’ (Video)

Mbrëmjen e djeshme qarkulloi në rrjet një video intime ku shihej një vajzë thuajse plotësisht e zhveshur e cila përkëdhelej në shtrat ndërkohë që ishte pa mbathje.

Videoja u postua nga një profil në Instagram me emrin e velinës së ‘Xing me Ermalin’, Kejvina Kthella, faqe kjo që ka mbi 137 mijë ndjekës.

E ndërsa të gjithë menduan se biondja ‘u çmend’ dhe bëri publike këto pamje kaq provokuese, Kejvina ka reaguar përmes profilit origjinal të Instagramit duke thënë se kjo video nuk është postuar prej saj dhe se profili është fals, duke kërkuar që ta raportojnë në mënyrë që të mbyllet.

COMMENTS