I ndodhë edhe kjo Aurela Gaçes, del në skenë me zinxhirin e pantallonave hapur! (Video)

I ndodhë edhe kjo Aurela Gaçes, del në skenë me zinxhirin e pantallonave hapur! (Video)

Aurela Gaçes i ka ndodhur diçka e pakëndshme në skenë teksa po performonte. Këngëtarja shqiptare ka harruar ta mbyllë zinxhirin e pantallonave ndë

Aurela Gaçes i ka ndodhur diçka e pakëndshme në skenë teksa po performonte.

Këngëtarja shqiptare ka harruar ta mbyllë zinxhirin e pantallonave ndërsa ka dalë të këndojë ashtu, shkruan lajmi.net Mirëpo duke u bazuar në faktin se ato janë aktive në mbrëmje të ndryshme muzikore, dhe se gjërat e tilla mund t’i ndodhin çdo kujt, Aurela e ka pranuar me sportivitet këtë fakt dhe videon e ka ndarë edhe me ndjekësit në Instagram. Në videon e postuar ajo shihet duke e rregulluar zinxhirin e pantallonave dhe pastaj duke vazhduar këngën.

;O shok, ke lënë dyqanin hap’ ( edhe mirë që na tregoi nje gocë në sallë se kushedi ç’do të na shihnin sytë. Me këtë ju uroj natën e mirë e kujdes zinxhirin e pantallonave bëni ç’bëni , por në publik dilni të mbërthyer ‘, ka shkruar Aurela përkrah videos me të cilën mbrëmë u ka dëshiruar natë të mirë fansave.

COMMENTS