I kërkojnë të këndoj live, reperi refuzon (Video)

I kërkojnë të këndoj live, reperi refuzon (Video)

Robb Daddy u bë i njohur me duetin me Adelina Berishën. ‘Erën e saj’ titullohej projekti i tyre i përbashkët, transmeton arbresh.info. E, Robbi ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM ku zbuloi detaje nga këngët e radhës. Nga ai u kërkua të këndonte live një këngë dhe ai refuzoi, përcjell zico.tv Shikoni reagimin e tij

Robb Daddy u bë i njohur me duetin me Adelina Berishën.

‘Erën e saj’ titullohej projekti i tyre i përbashkët, transmeton arbresh.info.

E, Robbi ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM ku zbuloi detaje nga këngët e radhës.

Nga ai u kërkua të këndonte live një këngë dhe ai refuzoi, përcjell zico.tv

Shikoni reagimin e tij

COMMENTS