I futet Rihannës në shtëpi, donte të bënte seks me të (Foto)

I futet Rihannës në shtëpi, donte të bënte seks me të (Foto)

Një njeri i quajtur Eduardo Leon ka është future pa leje në shtëpinë e Rihannës në Los Angjelos. I riu 26 vjeçar pas arrestimit ka deklaruar në pol

Një njeri i quajtur Eduardo Leon ka është future pa leje në shtëpinë e Rihannës në Los Angjelos.

I riu 26 vjeçar pas arrestimit ka deklaruar në polici se ai kishte shkuar në shtëpinë e këngëtares 30 vjeçare me qëllimin që të bënte seks me të, përcjell zico.tv

Sipas TMZ, këngëtarja nga Barbadosi atë kohë gjendej në Nju Jork ndërsa Eduardo hyrë në shtëpi pas menaxhimit të çarmatosjes së sistemit të sigurisë duke qëndruar aty për rreth 24 orë.

Policia tha për TMZ-së se ai kishte me vetë një çantë dhe po mbushte telefonin e tij me bateri.

Këngëtarja e hitit ‘Work’ ishte përballur edhe më parë me adhurues të ‘çmendur’ që kishin tentuar të futeshin në shtëpinë e saj.

COMMENTS