Hyrrem kapet mat me të dashurin në hotel

Hyrrem kapet mat me të dashurin në hotel

Momenti i veçantë kur Mimoza dhe Seldi shkëmbyen unazat nën tingujt e ‘I will always love you’ (Video)
Dua Lipa dëshiron të bëjë një këngë shqip, por…

Ajo është një nga aktoret më të kërkuara në kinematografinë turke.

Behët fjalë pikërisht për aktoren Maryem Ozerli, e cila për publikun shqiptar është bërë e njohur me interpretimin e saj si Sulltaneshë Hyrrem në serialin ‘Sulejmani i Madhërishëm’.

Pas një lidhje të dështuar aktorja e njohur ka nisur një romancë të re me aktorin egjiptian Bassel Alzaro.

Dyshja të cilët për herë të parë u takuan në Berlin, aty ku nisi edhe lidhja e tyre, janë fotografuar së bashku teksa hynin në një hotel ne Stamboll.

Kujtojmë se aktorja nga lidhja e mëparshme ka edhe një vajzë dy vjeçare.

COMMENTS