Humb jetën turistja në plazh pas shpërthimit të një avioni

Humb jetën turistja në plazh pas shpërthimit të një avioni

Quni: Do të qëndroj në Parlament derisa Thaçi e Veseli të jenë prapa grilave
Vajza e Fatmir Limës maturante: Shikoni sa elegantet duket Leonita (Foto)

Një turiste ka humbur jetën pas goditjes që mori si pasojë e shpërthimit të fuqishëm të një avioni të pasagjerëve në plazhin Maho.

Plazhi i territorit holandez, është i njohur për avionët të cilët parakalojnë fluturimin, mbi kokat e pushuesve për pothuajse çdo ditë.

Gruaja e cila raportohet se humbi jetën, ishte 57 vjeçare dhe bëhet e ditur se goditi kokën pasi u rrëzua mbi një gardh zinxhiror, transmeton KlanKosova.

COMMENTS