Hulaja më e bukur apo e frikshme në botë?! (Video)

Breshka këmbëngulëse të hajë luleshtrydhen, më të madhe se trupi saj (Video)
Pamje mahnitëse nga Uellsi

Në Zelandën e Re po bënë bujë atraksioni më i ri, ‘Hulaja Nevis’.

Më mirë shikoni videon dhe vlerësojeni!

COMMENTS