Hoxhaj e Veliaj urojnë shqiptarët për 28 Nëntor

Hoxhaj e Veliaj urojnë shqiptarët për 28 Nëntor

Një ditë pas mbledhjes së përbashkët të dy qeverive në Korçë, kanë vazhduar edhe sot aktivitetet në Shqipëri.

Zëvendeskryeministri Enver Hoxhaj ka takuar Kryetarin e Tiranës, Erion Veliaj dhe të dy kanë uruar për 28 Nëntor.

‘Takim me kryebashkiakun më të mirë shqiptar dhe në Ballkan, Erion Veliaj. E urova për 28 Nëntorin atë dhe çdo shqiptar. Biseduam për rolin e qyteteve në një botë të ndërvarur dhe që po ndryshon vazhdimisht. Urime’ ka shkruar Hoxhaj në Facebook.

COMMENTS