Hoqi këpucët dhe… nxorri gjoksin (Foto 16+)

Mbulohet ‘Hyrremi’, ja sa shumë po i shkon hixhabi (Foto)
‘The Sun’ shkrim për Eugent Bushpepën (Video)

Këngëtarja suedeze Tove Lo është e njohur për performancat e saj të guximshme dhe nuk kishte se si të ndodhte ndryshe në koncertin e saj në Manchester.

29-vjeçarja ngriti bluzën duke nxjerrë gjoksin zbuluar, duke shokuar audiencën në O2 Ritz.

Ajo kishte veshur një T-shirt të shkurtër, streçe lëkurë dhe geta rrjetë të zeza. Këngëtarja bjonde hoqi këpucët dhe nuk vonoi edhe të ngrinte bluzën, mes brohorimave të publikut.

Vetëm muajin e kaluar, Tove nxorri gjoksin teksa performonte në skenë në House of Blues në Boston.

COMMENTS