‘Hitman’ si Capital T – Jo me një por me tri femra (Video)

Jo me një por me tri femra njëkohësisht. Siç duket këngëtarit Kushtrim Ademi i njohur si 'Capital T', po i pëlqen atmosfera e krijuar nga 'dridhja' e

Jo me një por me tri femra njëkohësisht. Siç duket këngëtarit Kushtrim Ademi i njohur si ‘Capital T’, po i pëlqen atmosfera e krijuar nga ‘dridhja’ e vajzave pranë tij.

Trimi i cili aktualisht ndodhet në Mbretërinë e Bashkuar, ka postuar një video në Instagram ku shihen plot tri femra, duke vallëzuar dhe pirë me to në një apartament privat, përcjellë zico.tv

Nuk dihet nëse xhiruesi i videos ka qenë ai apo ajo…

‘Pina viski me Coca-Cola’ e ka shoqëruar videon duke shtuar ‘selame Dulit se me versionin e tij, kënga tingëllon edhe më mirë’.

Rikutojmë qe projekti i tij i fundit është me këngëtaren Dhurata Dora ‘Bongo’. Për dyshen ishte përfolur edhe për një lidhje të mundshme, mirëpo kjo gjë është mohuar nga të dy.

COMMENTS