‘Hip hopit ja shtim flakën’ albumi më i ri në treg nga D.U.D.A (Foto)

Kaq seksi ‘Çbanen’ e ‘O sa mirë’ nuk e keni parë kurrë (Foto)
Projekti Latin i Florit, Klajdit, Brunos dhe Dj Vicky (Video)

Të gjithë adhuruesit e tij tani mund ta kenë në duart e tyre albumin më të ri të hedhur në treg të rep këngëtarit Burim Osmani i njohur si D.U.D.A.

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, reperi nga Gjilani, ka hedhur në shitje albumin e tij më të ri ‘Hip hopit ja shtim flakën’

20 këngë janë përmbledhur në këtë album, i cili është publikuar dje.

Javë më parë, D.U.D.A ka publikuar edhe videoklipet e këngëve në bashkëpunim me Lyrical Son, Gold Ag dhe Capital T.

Duda 1

Duda 2

COMMENTS