‘High Love’ nga Xhensila Myrtezaj (Video)

‘High Love’ nga Xhensila Myrtezaj (Video)

Kur aktori turk ia hedh valles me këngë shqipe (Video)
Detaje tronditëse rreth vrasjes së aktorit të njohur turk, ja video pak çaste para vrasjes (Video)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka lansuar këngën e re ‘High Love’.

Ajo ka thënë se me këtë këngë është munduar të sjellë më të mirën për adhuruesit e saj.

‘Miqt e mi, ky është projekti im më i ri. Jam munduar si gjithmonë të sjell më të miren për ju, duke bashkëpunuar me më të mirët. Uroj t’ju pëlqeje juve, ta dëgjoni dhe të kërceni, pasi kjo ka rëndësi për mua. It’s all about you’, ka shkruar Xhensila në Instagram.

Për këngën është përkujdesur dyshja Zapp&Chriss derisa tekstin e ka shkruar reperi Mozzik.

COMMENTS