Hidhet shorti në Champions, kemi superpërballje (Foto)

Hidhet shorti në Champions, kemi superpërballje (Foto)

Majlinda dhe Distria kalojnë në gjysmëfinale të Parisit
Cristiano Ronaldo shënon supergol në stërvitje (Video)

Është hedhur shorti për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve për sezoni e ri 2017/18

32 skuadra që do të garojnë këtë sezon në Ligën e Kampionëve, kanë mësuar disa prej kundërshtarëve që do t’i kenë në grup.

Kampioni i dyfishtë Real Madrid do të jetë në Grupin H, ku do të luajë kundër Borussia Dortmund.

Përballje tjera mjaft interesante do të jenë edhe ato ndërmjet Bayern Munich- PSG dhe Barcelona – Juventus.

COMMENTS