Hidhet shorti në Champions, kemi superpërballje (Foto)

Publikohet skandali i radhës në futbollin kosovar (Video)
Ekstradimi i Ballist Morinës në Serbi, reagon më në fund FSHF-ja

Është hedhur shorti për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve për sezoni e ri 2017/18

32 skuadra që do të garojnë këtë sezon në Ligën e Kampionëve, kanë mësuar disa prej kundërshtarëve që do t’i kenë në grup.

Kampioni i dyfishtë Real Madrid do të jetë në Grupin H, ku do të luajë kundër Borussia Dortmund.

Përballje tjera mjaft interesante do të jenë edhe ato ndërmjet Bayern Munich- PSG dhe Barcelona – Juventus.

COMMENTS