Hidhet shorti i rrethit të tretë për Kupën e Kosovës në futboll

Hidhet shorti i rrethit të tretë për Kupën e Kosovës në futboll

Është hedhur rrethi i tretë i Kupës së Kosovës në futboll. Shorti ka qenë i lehtë për disa skuadra të Superligës, por normalisht që nuk mungojnë ed

Është hedhur rrethi i tretë i Kupës së Kosovës në futboll.

Shorti ka qenë i lehtë për disa skuadra të Superligës, por normalisht që nuk mungojnë edhe përballjet interesante.

Ndeshja kryesore është Drita – Feronikeli, por dallohet edhe dueli i dy skuadrave nga kryeqyteti, ai mes Flamurtarit dhe Prishtinës. Ndërsa më poshtë keni çiftet komplete:

Liria – KEK-u

Kosova (P) – Kika

Vllaznia – Llapi

Ramiz Sadiku – Vushtrria

Flamurtari – Prishtina

Arberia – Ratkoci

Rahoveci – Galaksia

Istogu – Vitia

Drita – Feronikeli

Ballkani – Trepca

Besa – Trepca 89

Ulpiana – Drenica

Gjilani – Rinia

Vellaznimi – Behari

COMMENTS