Heidi Klum e bën nxehtë (Video)

Heidi Klum e bën nxehtë (Video)

Sa shumë ngjajnë modeli shqiptar dhe ai italian! (Foto)
Kryeministri i Rusisë surprizon Elhaida Danin, i dërgon dhuratën që askush nuk e priste (Foto)

Heidi Klum do të bëjë të gjithë që të kthejnë sytë nga ajo!

Ylli i ‘Project Runway’ ka treguar trupin e saj me forma të përsosura, derisa ka postuar fotografi e video me rroba banjo nga linja e saj e bikineve.

Modelja e njohur ka postuar më pas edhe dy video ku shihet duke u argëtuar, e në njërën prej tyre, shihet duke kërcyer në oqean me një pamje piktoreske prapa vetes, me ylberin në qiell.

Todays office @heidiklumintimates #swimwear @rankinarchive @lindahaymakeup @wendyiles_hair ?☀️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

?☀️????

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

COMMENTS