Hedhet shorti i Digital Kupës së Kosovës, këto janë çiftet e gjysëmfinales (Foto)

Hedhet shorti i Digital Kupës së Kosovës, këto janë çiftet e gjysëmfinales (Foto)

Vendimi i FIFA-s, 400 milionë dollarë premi për botërorin ‘Rusi 2018’
Për më pak se 15 orë dyfishohet numri i tifozëve që kanë nënshkruar në peticionin për të përsëritur ndeshjen Barcelona 6-1 PSG (Foto)

Katër gjysmëfinalistët kanë mësuar kundërshtarët që do të përballën për një vend në finale.

Besa, Drenica, Llapi dhe Trepça kanë arritur në këtë rang garash.

Trepça do ta pres Besën në ndeshjen e parë, ndërsa në anën tjetër Drenica do të luajë me Llapin.

ÇIFTET

Trepça – Besa

Drenica – Llapi

COMMENTS