‘Harroj’ projekti i ri nga Kida dhe Fero (Video)

‘Harroj’ projekti i ri nga Kida dhe Fero (Video)

Kim Kardashian ndan imazhin e parë me 3 fëmijët (Foto)
Era Istrefi befasohet me këtë dhuratë (Video)

Pritjës së adhuruesve të Kidës dhe Feros i erdhi fundi, pasi që tanimë publikuan projektin e tyre më të ri të titulluar ‘Harroj’.

Antarët e Onrecords bashkuan forcat e tyre dhe erdhen me një bashkëpunim, ku pritet të shohim se sa do të pëlqehet kënga, nga adhuruesit e Kidës dhe reperit Fero, shkruan zico.tv

COMMENTS