Halle Berry ishte e pastrehë para se të bëhej e famshme

Halle Berry ishte e pastrehë para se të bëhej e famshme

Adelina, diva shqiptare feston ditëlindjen e 37-të (Foto/Video)
Kjo është Rita Ora me sytjena (Foto)

Aktorja e Hollywood, Halle Beryy ka bërë të ditur për media, se në kohën kur jetonte në New York, ajo kishte qenë e pastrehë, dhe se jetonte në qendrat e të pastrehëve në këtë qytet.

Tashmë 50 vjeçare dhe fituese e çmimit Oscar, ajo tregon se në kohën kur jetonte në New York, kishte telefonuar nënën e saj për t’i kërkuar para, por kishte refuzuar dhe i kishte thënë që të mundohej vetë.

Berry ka thënë se edhe pse pas asaj telefonate ajo nuk kishte komunikuar asnjëherë me nënën e saj për një vit.

Sipas saj, nëna kishte vepruar drejt dhe se kjo e kishte mësuar atë se nëse do diçka duhet të punosh vetë për të.

COMMENTS