‘Hallakatet’ Sahit Plisi, e ‘ndez’ koncertin e Gjikos (Video)

‘Hallakatet’ Sahit Plisi, e ‘ndez’ koncertin e Gjikos (Video)

Një nga projektet më të pëlqyera së fundi është ‘Papuqe Gucci’ nga reperi Gjiko. E veçanta e kësaj kënge ishte pjesëmarrja e aktorit Vedat Bajram

Një nga projektet më të pëlqyera së fundi është ‘Papuqe Gucci’ nga reperi Gjiko.

E veçanta e kësaj kënge ishte pjesëmarrja e aktorit Vedat Bajrami në videoklipin e këngës, ku e shtoi një pjesë të skeqit në këngë.

Në videoklip, Vedati u shfaq në rolin e ‘Sahit Plisit’ dhe u pëlqye shumë nga publiku, saqë tashmë në koncerte ku performon Gjiko është i pranishëm edhe ai.

Në një video që Gjiko ka postuar në llogarinë e tij në Instagram, dyshja shihen në një koncert në Zvicër, ku të pranishëm ishin numër i madh i publikut.

Bashkë me Gjikon, në skenë u paraqit edhe ‘Sahit Plisi’ i cili me vallëzimin e tij elektrizoi publikun dhe bëri që atmosfera të jetë në maksimum.

SATURDAY NIGHT 🔥@RINORA4 #PAPUQEGUCCI

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

COMMENTS