‘Hallakatet’ Emily Ratajkovski, ja si provokon (Foto)

‘Hallakatet’ Emily Ratajkovski, ja si provokon (Foto)

Emily Ratajkovski nuk e ka problem të tregojë më shumë se që duhet. Madje, modelja seksi në të shumtën e rasteve shfaqet joshëse dhe provokative.

Emily Ratajkovski nuk e ka problem të tregojë më shumë se që duhet.

Madje, modelja seksi në të shumtën e rasteve shfaqet joshëse dhe provokative.

Në një pozë të publikuar në InstaStory ajo ka fokusuar gjoksin e saj.

Emily, duket mos t’i ketë në qejf sytjenat, kjo pasi që në të shumtën e rasteve ajo paraqitet pa to!

COMMENTS