Hajmalia që i bëri bashkë Ermalin me Gjikon (Foto)

Hajmalia që i bëri bashkë Ermalin me Gjikon  (Foto)

‘Thrret Kosova’, vula e Hysni Klinakut (Premierë/Video)
Vajza e Noizyt feston ditëlindjen e 10-të (Foto)

Reperi Gjiko dhe këngëtari i shumë dueteve Ermal Fejzullahu i kanë bashkuar forcat e tyre në muzikë.
‘Hajmali’ quhet projekti më i ri muzikor i dyshes që do të lansohet nga Ermali dhe Gjiko.

Xhirimet e këtij videoklipi janë duke u realizuar dhe sigurisht që do të lansohet së shpejti.

Ermali dhe Gjiko

COMMENTS