Grushtohen taksistët mes vete, ndërhyjnë qytetarët (Video)

Grushtohen taksistët mes vete, ndërhyjnë qytetarët (Video)

Të rinjtë, të gatshëm t’i shërbejnë Ushtrisë së Kosovës (Video)
Zbehja e BE-së, më shumë hapësirë për Turqinë në Ballkan

Dy taksistë janë rrahur me grushte sot në zonën e Bllokut, Tiranë.

Në videon e postuar në rrjetet sociale shihen shoferët që grushtohen me njëri-tjetrin, dhe më pas ndërhyjnë qytetarë për t’i ndarë, përcjellë zico.tv

Sipas mediave shqiptare, nuk dihet shkaku i zënkës dhe konfliktit fizik mes tyre, teksa nga policia nuk ka dhënë ende asnjë deklaratë për ngjarjen.

COMMENTS