Greta Koçi zbulon të vërtetën e lidhjes! (Foto)

Greta Koçi zbulon të vërtetën e lidhjes! (Foto)

Disa postime të këngëtares Greta Koçi në rrjete sociale janë interpretuar sikur ajo ka nisur një lidhje të re dashurie. Por përmes një video të pub

Disa postime të këngëtares Greta Koçi në rrjete sociale janë interpretuar sikur ajo ka nisur një lidhje të re dashurie.

Por përmes një video të publikuar nga motra e saj Eni, Greta është shprehur se nuk ka asnjë në jetën e saj dhe se është sigle. Në fakt këngëtarja nuk prononcohet kurrë as i përket jetës së saj private.

COMMENTS