Gresa do t’ju habisë me stilin e saj (Foto)

Gresa do t’ju habisë me stilin e saj (Foto)

Gili dhe Ilir Berani përcjellin djalin në mbrëmjen e maturës, ja si duket ai (Foto)
Yjet e estradës shqiptare të cilët u bënë prindër në vitin 2017 (Foto)

Gresa Behluli javë më parë publikoi këngën ‘Nënë e bijë’ bashkë me nënë e saj Shkurte Fejzën e cila qysh në starte rrëmbeu zemrat e publikut.

Gresa si zakonisht është shumë aktive në Instagram e më fotografinë e fund ajo ka befasuar me pamjen e një dame, ku duket mrekullueshme me këtë pamje.

COMMENTS