Gresa Ahmeti shfaqë dashurinë për vjehrrën (Premierë/Video)

Gresa Ahmeti shfaqë dashurinë për vjehrrën (Premierë/Video)

Capital T dhe Samanta çifti më i ri i estradës ?! (Foto)
Rrëfehet aktorja e njohur: u abuzova seksualisht, ende e kujtoj të qeshurën e tij

Në programin e festave të fundvitit, Gresa Ahmeti erdhi me këngën “Mirë me vjehrrën, mirë me burrin”.

Si duket Gresa pasi që e dimë që nuk është beqare tani po i këndon vjehrrës me zërin e saj të bukur, në programin ‘Gëzuar 2017’ në ZICO TV.

Ajo solli një atmosterë tejet të gjallë, duke u paraqitur si një zonjë e vërtet.

COMMENTS