Granit Xhaka ka një urim special për të fejuarën e tij (Foto)

Leonita Lekaj sot feston ditëlindjën e saj të 25-të. Futbollisti i kombëtarës zvicerane, përmes një fotografije me ka uruar të fejuarën e tij, duke i’a shprehur dashurin e tij dhe duke i premtuar bukuroshes që do të jetë përjetë në zemrën e shqiptarit.

Leonita Lekaj sot feston ditëlindjën e saj të 25-të.

Futbollisti i kombëtarës zvicerane, përmes një fotografije me ka uruar të fejuarën e tij, duke i’a shprehur dashurin e tij dhe duke i premtuar bukuroshes që do të jetë përjetë në zemrën e shqiptarit.

COMMENTS