Granit Miftari vazhdon rrugëtimin në muzikë (Foto & Video)

Kështu Eni mirëpret ditët e nxehta (Foto)
Bëhuni gati! Noizy po përgatit ‘bombën’ e verës (Foto)

Pas suksesit të këngëve ‘Kanihere’ dhe ‘Shpirtin ma ke vra’, këngë kjo pjesëmarrëse në festivalin ‘Çelësi Muzikor 10’ me të cilën dhe fitoi çmimin ‘Best Balada’, ai është duke kaluar shumë kohë në studio ku është në përfundim të këngëve të rradhës.

Granitiii_00000

Me aq sa kemi kuptuar, projekti i ardhshëm do të jetë një këngë krejtësisht ndryshe nga ato që ka sjellë Graniti deri më sot, një këngë përplot adrenalinë e ritëm.

Për më shumë, Graniti për portalin zico.tv tha se do të lansojë dy këngë në sezonin veror por që të dyja do të jenë të zhanreve krejtësisht të ndryshme.

Graniti_00000

Ai ka vendosur që sërish të bashkëpunojë me studion ‘Nushi Music’ dhe njëkohësisht mbrapa tyre qëndron dhe një ekip shumë i madh. E se çfarë do të na sjellë mbetet që t’i presim projektet!

COMMENTS