Granit Miftari së shpejti lanson videon me këngë të re (Foto)

Këngëtari, Granit Miftari sapo ka finalizuar këngën me të re. ‘’E kisha harruar’’. Titullohet kjo këngë me tekst nga Lauras Uka ndërsa melodia nga

Këngëtari, Granit Miftari sapo ka finalizuar këngën me të re.

‘’E kisha harruar’’. Titullohet kjo këngë me tekst nga Lauras Uka ndërsa melodia nga Valmira Maxhuni.

Orkestrimi është bërë nga Feston Dumolli dhe u punua nga produksioni Nushi Music.

Graniti këtë këngë e ka finalizuar edhe me videoklip nga MenMedia Film.

Graniti për Skenarin ka treguar se kënga do të lansohet me datën 14 Shkurt, në ditën e të dashuruarve ai në videoklip vjen me shumë stil dhe me dukje shumë të mirë nga Valon Pestisha, Dona Keka dhe Salloni Viki.

Presim që kjo këngë të jetë po aq e suksesshme sa edhe këngët e tjera të tij./S/

COMMENTS