Goli më i bukur në çerekfinale të Euro 2016 sipas UEFA-s

Goli më i bukur në çerekfinale të Euro 2016 sipas UEFA-s

Arsenali mposht Chelsean dhe fiton Kupën FA (Foto/Video)
Cristiano Ronaldo: Më duhet urrejtja e njerëzve!

Goli i Hal Robson-Kanu, është shpallur më i miri nga ndeshjet çerekfinale në “Euro 2016”

Sulmuesi i Uellsit realizoi në mënyrë mjeshtërore në fitoren e skuadrës së tij ndaj Belgjikës me rezultat 3:1.

COMMENTS