Gold AG vjen me një bashkëpunim tjetër (Foto)

Gold AG vjen me një bashkëpunim tjetër (Foto)

Anulohet koncerti, Drake shtrohet në spital
Prezantueses së RTK-së i dalin aksidentalisht të brendshmet (Foto+16)

Reperi i njohur Gold AG vazhdon të jetë një ndër reperët më aktiv të skenës.

Kënga e tij e radhës titullohet ‘Liridona’ dhe vjen në bashkëpunim me këngëtari Gëzim Nika.

Lajmin për këtë gjë e ka bërë të ditur vet reperi përmes një statusi të publikuar në Facebook, gjersa ditë më parë kishte publikuar edhe një fotografi nga xhirimet, ku shfaqej përkrah këngëtarit Nika.

Klipi është xhiruar në Shqipëri, dhe po finalizohet nga MAX Production.

COMMENTS