Gold AG, këngë ndryshe për Kosovën dhe Shqipërinë (Video)

Gold AG, këngë ndryshe për Kosovën dhe Shqipërinë (Video)

Dua Lipa vihet në siklet nga moderatori (Video)
100 milionë klikime, Bebe Rexha u drejtohet fansave (Foto & Video)

Gjithmonë i këndon Shqipërisë dhe Kosovës, por kësaj here në një version tjetër.
Në aktrim e ka dëshmuar vetën edhe në filmin ‘Zori’, por në projektin e tij të fundit ‘N’deti’, Gold AG, vetëm sa e vërtetoi edhe një herë këtë.

E përveç aktrimit ai zbuloi edhe anën sarkastike të tij ku në fakt, të gjithë ne nga Kosova që kemi qenë ndoshta vetëm një herë të vetme në Shqipëri, e dijmë se e ka treguar të vërtetën, por në një mënyrë të lezetçme!

COMMENTS