Gold AG bashkë duet me Kaltrina Selimin (Foto & Video)

Gold AG bashkë duet me Kaltrina Selimin (Foto & Video)

Alban Skenderaj me këngë të re, zbulon bashkëpunëtorin (Foto)
Këngëtarja Leonora Poloska dhe kompozitori Andin Randrobrava, i dhanë fund beqarisë (Foto)

Reperi Gold AG ka njoftuar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Reperi ka zbuluar se kjo këngë do të jetë në bashkëpunim me këngëtaren Kaltrina Selimi.
Lajmin e ka bërë të ditur në një fotografi të postuar në rrjetet sociale.

Goldi ka thënë se kënga është bërë nga Genc Prelvukaj kurse për tekstin është kujdesur vet ai.

gold kaltrina

Së fundmi Kaltina Selimi ka lansuar këngën e saj më të re ‘Po du’, e cila poashtu sjell Kaltrinën më ndryshe.

COMMENTS