Godet Morena Taraku, paska gjoks gjigant! (Foto)

Në mesin e 20 vajzave që ‘çmenden’ për të, Butrint Imeri zgjodhi njërën për të bërë një fluturim me helikopter (Foto)
Plas sherri prap mes Ences dhe gazetares shkaku ‘pjeshkës’ (Video)

Modelja tash edhe këngëtare, Morena Taraku çdo herë e më shumë po befason me pamjen e saj.

Ajo gjithmonë ka provokuar nëpër paraqitje por në një të fundit të cilën e ka ndarë me ndjekësit duket më seksi se kurrë më parë.

Në këtë fotografi Morena ka zbuluar gjoksin e saj i cili deri më sot nuk është parë asnjëherë kaq gjigant.

COMMENTS