Gjyste Vulaj feston ditëlindjen e ’18-të’ (Foto & Video)

Me pamjen që ka, ajo u bën konkurrencë edhe vajzave të moshës 18 vjeçare. E shumë pak njerëz mund të besojnë që këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ka

Me pamjen që ka, ajo u bën konkurrencë edhe vajzave të moshës 18 vjeçare.

E shumë pak njerëz mund të besojnë që këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ka festuar ditëlindjen e 40-të, shkruan zico.tv

Në mesin e shumtë të familjarëve dhe miqve, në një ambient të dekoruar deri në detaje, Gjystja, ka rrumbullakuar mbrëmë plotë 40 vite.

Në një festë private në rezidencën e saj në Tuz të Malit të Zi, atmosfera dukej fantastike. Kjo bazuar në fotot dhe videot që portali zico.tv i ka siguruar nga kjo mbrëmje madhështore, në të cilën nuk munguan as edhe fishekzjarret.

E aty ku ka festë të vërtetë s’ka se si të mungojë ekipi i ZICO TV, ndërsa së shpejti do të keni mundësinë ta ndiqni materialin e plotë.

Ndryshe, Gjystja është shumë aktive në muzikë, e cila vazhdon të krijojë dhe sjellë hite të cilat pëlqehen mjaft shumë nga publiku shqiptar.

COMMENTS