Gjyqtari i X-Factor kritikon ashpër Rita Orën

Gjyqtari i X-Factor kritikon ashpër Rita Orën

Alban Mehmeti, e ardhmja e muzikës popullore shqipe (Premierë/Video)
Shyhrete Behluli publikon ‘Mire Po Lujkan Nusja e Vjehrra’ (Video)

Gjyqtari i X-Factor Louis Walsh ka hedhur kritika të ashpra drejt këngëtares shqiptare Rita Ora, duke thënë se 25 vjeçarja, e cila ka lansuar albumin e parë dhe të vetëm në vitin 2012, nuk është më serioze për të bërë muzikë.

‘Ajo është kthyer më shumë si një shtëpi mode se sa si një ylli i muzikës pop’, ka thënë Louis për Dailystar, përcjellë zico.tv

Rita së fundi ka nënshkruar një kontratë me kompaninë amerikane Atlantic Records, pasi është larguar nga labeli i Jay Z.

COMMENTS