Gjilan: Burri sulmon me thikë gruan, arrestohet

Një femër nga Gjilani ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshje, burri i saj e ka sulmuar me thikë dhe i ka shkaktuar lëndime trupore. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Një femër nga Gjilani ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshje, burri i saj e ka sulmuar me thikë dhe i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

COMMENTS