Gjilan, burri rrah gruan, ajo më pas dërgohet në spital

Të premtën në Gjilan, policia ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

‘Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari pas kontrollit mjekësor te psikiatri dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje’ njofton policia.

COMMENTS