Gjiko dërgon Elitën në Amstedam, këtë gjë ia premtoi

Gjiko dërgon Elitën në Amstedam, këtë gjë ia premtoi

Çifti i shumëpërfolur i shoubizit vendor, reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi po vazhdojnë të shijojnë çdo moment të lidhjes së tyre. Kët

Çifti i shumëpërfolur i shoubizit vendor, reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi po vazhdojnë të shijojnë çdo moment të lidhjes së tyre.

Këto ditë, Gjiko ka qenë i ftuar të performonte në disa koncerte jashtë Kosovës e me këtë rast ai mori me vete edhe të dashurën e tij, Elitën.

Pas Gjermanisë, destinacioni i radhës për Gjikon dhe Elitën është Holanda nga ku edhe u paraqit kjo e fundit në fotografinë e radhës.

Por, para se të udhëtonin për në Amsterdam, Gjiko i kishte premtuar diçka Elitës dhe këtë gjë e bëri publike në rrjete sociale.

‘Ai më tha që Amsterdami do të të bëj të qeshësh’, ka shkruar Elita mbi fotografinë në të cilën e etiketoi Gjikon dhe u shfaq me buzëqeshje në fytyrë.

COMMENTS